جراحی زیبایی

جراحی زیبایی در کرج

جراحی زیبایی در کرج : امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و تسلط بیشتر انسان روی اجزای مختلف بدن و صورت،
و هم چنین به وجود آمدن تکنولوژی های پیشرفته و بی خطر، هم چنین ذات کمال طلب و زیبایی جوی انسان، جراحی های زیبایی صورت و اندام پیشرفت شگرفی کرده است در ادامه به چند مورد از این عمل ها و نحوه تاثیر آن بر روی بدن یا صورت به طور خلاصه و مختصر خواهیم پرداخت.

دسته بندی جراحی های زیبایی

به طور کلی جراحی های زیبایی دسته بندی  مشخصی دارند که هر کدام با هدف خاصی انجام ی شود. در ادامه انواع آن را شرح می دهیم:

لیپوماتیک و جراحی زیبایی در کرج

لیپوماتیک در واقع یک عمل جراحی زیبایی بدن می باشد. در این روش به وسیله ی حفره های بسیار کوچکی که در پوست ایجاد می شود. چربی های آن قسمت خاص به صورت موضعی تخلیه می شود.
تخلیه چربی باعث فرم بهتر ناحیه میشود، معمولاً این عمل را برای چربی های شکم، پهلو و حتی بازو استفاده می شود،
هم چنین با توجه به استخراج سالم بافت چربی می توان از آن برای پروتز طبیعی چربی استفاده کرد.

 

تزریق چربی

این عمل زیبایی برای صورت و بدن هر دو کاربرد دارد. گونه ها، سینه و باسن معمولاً محبوبترین گزینه ها میان مشتری ها می باشد.
در این روش از چربی استخراج شده از شکم و پهلو و… خود فرد برای تزریق به نقاط مورد نظر استفاده می شود. در این جراحی حدود نیمی از جربی تزریق شده را بدن فرد مجدداً جذب کرده و مابقی می تواند باعث زیبایی بدن شود.

ویزرلیپو

ویزر لیپو هم یک جراحی پیکرتراشی می باشد. در این روش از تشدید ارتعاشات برای آب کردن چربی استفاده می شود.
مزیت این روش آن است که با توجه به دست نخورده ماندن بافت ها و اعصاب ناحیه پوست صاف و سالم باقی می ماند.

پروتز سینه

بی شک یکی از جذابترین بخشهای اندام سینه ها می باشد. یکی از معیارهای تناسب اندام خانمها سینه هایی اندازه و سفت می باشد.
پروتز سینه می تواند یکی از جذابترین روش های زیبایی اندام باشد. در این روش یک پروتز عموماً سیلیکونی به سینه اضافه می شود که باعث بزرگی وسفتی سینه شخص می گردد.

لیفت سینه

عموما خانم هایی که دوران شیردهی داشتند به عمل لیفت سینه نیاز بیشتری پیدا می کنند. امروزه جهت حل این مسئله پزشکان روش های بسیاری پیشنهاد می کنند. که یکی از آن‌ ها که عمل لیفت سینه است. می توان گفت جراحی لیفت سینه یکی از موثر ترین و ماندگار ترین روش های جراحی زیبایی سینه است.  در طول این عمل جراحی بخشی از پوست بالای سینه کشیده می شود تا افتادگی در آن به صورت ریشه ای درمان شود. جهت انجام عمل لیفت سینه باید تحتا بیهوشی کامل قرار بگیرید.

لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از جراحی های زیبایی اما برای بدن می باشد. در این روش چربی‌های جمع شده در اندام مانند شکم، باسن، ران پا و پهلوها را استخراج می‌شوند. حال شما می توانید یا توجه به فرم بدنتان انتخاب  کنید چربی از کدام قسمت از بدنتان برداشته شود. در ضمن چربی استخراج شده بعد از تصفیه قابلیت تزریق به دیگر قسمت‌های صورت و بدن را دارد. یعنی شما علاوه بر برداشت چربی می توانید به به دیگر قسمت ها چربی اضافه کنید. به این عمل در لیپوماتسک ترنسفر چربی می گویند.

ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی در کرج

این عمل جراحی زیبایی برای از بین بردن چربی های اضافی شکم استفاده می شود، اگر شکم بزرگ و آویزان دارید بهترین راه برای رهایی از دست آنها عمل ابدومینوپلاستی می باشد. در این عمل چربی ها به وسیله پزشک متخصص کاملاً از شکم جدا می شود.
این جراحی مناسب کسانی است که شکم بزرگی دارند و اگر با رژیم و  با روش های دیگر مثل لیپوماتیک بخواهند چربی های شکم را ار بین ببرند دچار افتادگی و شل شدن پوست می شوند به همین دلیل بهترین
روش ابدومینوپلاستی است.

پیکرتراشی در کرج

پیکرتراشی روش جراحی فرم دهی بدن است که با استفاده از جراحی های لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی انجام می شود. این جراحی تنها به منظور از بین بردن چربی های اضافی بعضی قسمت های بدن انجام می شود. و نمی توان به منظور کاهش وزن و جراحی لاغری به آن نگاه کرد. برای وزن کم کردن باید جراحی هایی مثل اسلیو معده در کرج انجام دهید.

ماموپلاستی

از دیگر عمل های زیبایی سینه می باشد که برای رهایی از دست چربی های اضافی و بد فرم سینه به کار می رود. این عمل در واقع فرم دهی به سینه است و مخصوص خانم هایی است که سینه های آویزان و شل دارند. این عمل را برای بزرگ بودن بیش از حد سینه هم انجام می دهند زیرا ظاهر زیبایی ندارد و هم عوارضی مانند درد شانه و عارضه شانه رو به جلو را به وجود می اورد.

اسلیو معده 

یکی از اصلی ترین جراحی های زیبایی عمل اسلیو معده است. این جراحی برای کسانی انجام می شود که دچار چاقی مفرد هستند انجام می شود و راه حل خوبی برای افرادی که نمی توانند رژیم بگیرند می باشد. اسلیو معده با لااراسکوپی انجام می شود و با برش های خیلی کوچک انجام می شود. جراحی اسلیو معده به دلیل سهولت تکنیکی و پایین‌تر بودن عوارض بلند مدت آن در سال‌ های اخیر بیشتر از بای پس معده متقاضی دارد. در طی این عمل جراحی چاقی، حدود ۸۰ درصد از معده برداشته می‌شود. با انجام این جراحی افرادی طوری دچار بی اشتهایی می شوند که کاهش وزن را می توان از یک ماه پس از جزاحی مشاهده کرد.

بلفاروپلاستی و جراحی پلک در کرج در کرج

این عمل جراحی زیبایی ، برای پلک است. اگر پلک های پف کرده و افتاده یا زشتی دارید که مانع از دیده شدن زیبایی چشمتان می شود.
با بلفارو پلاستی می توانید جذابیت را به چشم و نگاهتان باز گردانید.

جراحی زیبایی برای چه کسانی مناسب است؟

انسان از بدو خلقت خود به دنبال زیبایی بوده است. اما آن را با افزایش سن یا اتفاقات ناخواسته یا کاهش مییابد و یا زیبایی خود را از دست می‌دهیم. بسیاری از افراد این موضوع را پذیرفته و برخی دیگر به دنبال بازگشت زیبایی خود می باشند. همان طور که می‌دانید زیبایی خصوصا در ناحیه صورت تاثیر بسیاری بر اعتماد به‌ نفس و مولفه‌های شخصیتی دارد؛ زمانی که افراد از چهره و بدن خود رضایت داشته باشند، طعم زندگی را جور دیگری می‌چشند. درنتیجه اگر احساس می‌کنید با عمل زیبایی صورت احساس بهتری پیدا می‌کنید، شما کاندیدای خوبیاستفاده از این جراحی‌ها هستید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات