جراحی کرج

جراحی کرج

جراحی کرج را می توان یکی از دشوارترین تخصص های پزشکی دانست. البته این دشواری به دلیل حساس بودن این امر می باشد. جراحی را می توان به انواع گوناگونی تقسیم کرد که در ادامه به انواع آن خواهیم پرداخت.

 

"<yoastmark

جراحی عمومی

برخلاف اسم این جراحی ها، معمولاً به جراحی های گفته می شود که اجزای درون شکم را مورد عمل قرار می دهد، مثلاً روده بزرگ یا معده یا عمل جراحی فتق و … متخصصان جراحی عمومی بایستی دستی در اعمال سرپایی رشته های دیگر مانند ارتوپدی نیز داشته باشند. چرا که ممکن است حین جراحی نیازمند آن ها باشد.

جراحی کرج لاغری

این جراحی معمولاً معده را هدف قرار می دهد، در این نوع جراحی ها معمولاً مقداری از حجم معده بیمار به نوعی از سیستم گوارش حذف می شود. این اقدام می تواند با قرار دادن بالون درون معده و یا گره زدن قسمتی از آن شکل گیرد.

"<yoastmark

با کوچک تر شدن حجم معده میزان غذایی که خورده می شود نیز کاهش می یابد، برایند این اتفاق لاغری بیمار می باشد.

جراحی کرج 

جراحی زیبایی در کرج یکی از پرمخاطب ترین عمل های جراحی می باشد، امروزه هر خانمی را ببینید بینی اش را حداقل عمل کرده است،
حتی |آقایان نیز علاقه ی بسیاری به جراحی بینی دارند، هر چند جراحی بینی را می توان اولین جراحی زیبایی در نظر گرفت.

انواع جراحی های زیبایی

  • کشیدن یا لیفتینگ صورت (رایتیدکتومی)
  • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
  • بالا بردن یا لیفتینگ ابرو و پیشانی
  • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
  • عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی)
  • اصلاح مشکلات مربوط به چانه
  • برجسته کردن گونه‌ها
  • تزریق ژل و چربی

جراحی لاغری

جراحی زیبایی لاغری به روش ها مختلفی انجام می شود. این لاغری می توند به صورت موضعی و یا لاغری کل بدن باشد. بحث جراحی ها لاغری موضعی با جراحی لاغری کل بدن کاملا 
متفاوت است. جراحی لاغری موضعی بیشتر برای فرم دهی بدن انجام می شود. و برای افراری که دچار چاقی مفرط هستند کاربرد انچنانی نخواهد داشت. به عنوان مثال ابدومینوپلاستی در کرج
لیپوماتیک در کرج، پیکرتراشی در کرج از انواع جراحی های لاغری موضعی می باشد. اما با جراحی معده (اسلیو معده)وزن کلی و BMI بدن شما به طور کلی پایین می آید.

 

"<yoastmark

امروزه جراحی ها بسیاری برای زیباتر شدن صورت وجود دارد که از جمله آن می توان به جراحی پلک ، تزریق چربی ، جراحی غبغب اشاره کرد.
البته جراحی پلاستیک امروزه محدود به صورت نمی باشد، جراحی های بسیاری برای بهبود فرم بدن وجود دارند:
عمل پروتز سینه و ماموپلاستی ، انواع عمل های جراحی برداشت چربی ، جراحی پلک در کرج، عمل لیپوماتیک در کرج، تزریق چربی به صورت در کرج و اعمال پیکرتراشی از جمله این عمل های جراحی می باشد.

هزینه جراحی های زیبایی صورت

هزینه جراحی‌ های پزشکی به چند عامل بستگی دارد. کم‌ترین هزینه جراحی‌های زیبایی مربوط به تزریق ژل و چربی می باشد. که بسته به ناحیه تزریق دارد و از ۲ میلیون تومان به بالا شروع می شود. جراحی‌هایی که هزینه سنگین‌تری دارد مثل عمل زیبایی بینی، پلک یا گوش نیز با توجه به میزان نواقص یا شرایط امکان دارد چندین میلیون تومان هزینه داشته باشد. اما معمولا  جراحان زیبایی هرکدام نرخی مخصوص برای انجام جراحی‌های زیبایی از متقاضیان دریافت می‌کنند که این نرخ با توجه به تجربه و مهارت پزشک مشخص می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات