انواع عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک بهترین و موثرترین راه برای لاغری موضعی است. چربی های اضافی بعضی از نواحی بدن مثل ران،شکم، بازو،پهلو، و… باعث از بین رفتن اعتماد به نفس افراد می شود، که با لیپوماتیک می توان این مشکل را حل کرد.

همچنین روشی جدید و بدون عارضه می باشد که امروزه مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است.

اولین نکته ای که باید برای عمل لیپوماتیک در نظر گرفت این است؛که این عمل به هیچ عنوان یک عمل لاغری یا کاهش وزن نمی باشد، مناسب ترین گزینه ها برای انجام این جراحی، افرادی با BMI در حدود ۳۰ می باشند،
این افراد اگر چربی های زیر جلدی بسیاری داشته باشند،بسیار مایلند که سایز جاهای اضافی خود را کم، و سایز باسن و یا سینه ی خود را بهبود ببخشند. البته بایستی به یاد داشت که پس از عمل نیز مقادیر اندکی از سلول های چربی باقی می مانند،برای جلوگیری از برگشت چربی به زیر پوست توصیه می شود برنامه غذاییتان را هم عوض کنید.

لیپوماتیک شکم

اگر نمیدانید، بدانید که با ورزش و تغذیه مناسب چربی ها شکمتان از بین نمی روند. ممکن است و تقریباً قطعی است که با انجام فعالیت ورزشی حجم توده چربی از بین رود،اما آنی که ورزش را رها کنید. حتی بیش از پیش چربی ها به زیر پوستتان بر می گردد.به وسیله ی عمل لیپوماتیک بسیاری از سلول های چربی شما به طور کامل برداشته می شود،بنابراین بازگشت چربی مراحل دشوارتری طی میکند.

لیپوماتیک بازو

بازو های شل و آویزان دارید؟؟ رژیم به شما کمک می کند ولی نه ۱۰۰% ، به خصوص در اندام هایی مانند بازو،تنها راه رهایی از چربی ها جراحی می باشد، مناسبترین جراحی برای بازو عمل لیپوماتیک میباشد.

عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک ران

یکی دیگر از محل های انباشت چربی ران ها می باشند،بسیاری از خانم ها از داشنتن پاهای درشت و پر در عذابند. به کمک لیپوماتیک می توان سایز ران ها را کاهش داد و چربی های زیر پوست را از بین برد.

لیپوماتیک غبغب

عامل ایجاد غبغب در افراد، انباشت چربی در ناحیه ی گردن و نواحی بالای سینه می باشد. یکی از پرکاربردترین و بهترین راه ها برای از بین بردن غبغب استفاده از دستگاه لیپوماتیک میباشد. این دستگاه با ضربه به چربی ها ابتدا بافت آن را شل کرده و سپس آن را بیرون می کشد.به طور کلی می توان گفت لیپوماتیک متدی است که توانست پیشرفت های بسیاری را برای علم پیکرتراشی به ارمغان آورد.

مزایای جراحی لیپوماتیک نسبت به دیگر روش ها:

  • به مدت زمان کمتری نیاز دارد.
  • نسبت به سایر روش ها دوران نقاهت کمتری دارد.
  • از پوست در برابر سوختگی محافظت می کند.
  • دارای سنسوری است که در صورت برخورد دستگاه با بافت غیر چربی به صورت خودکار خاموش می شود.
  • سلولیت از بین می رود.
  • مانع افتادگی و شل شدگی پوست می شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات