تزریق چربی کرج

تزریق چربی بدن

تزریق چربی به صورت در کرج  یا سینه؟ آیا این تزریق دائمی می باشد؟؟ به منظور جوان سازی صورت از تزریق ژل و یا تزریق چربی بدن استفاده می شود،در عمل تزریق یا بهتر بگوییم پیوند چربی،چربی های خود فرد از جاهای اضافی مانند بیرون ران ها گرفته می شود.این چربی ها سپس به صورت یا سینه یا هر جای دیگری تزریق می شوند.این جراحی یک عمل بی خطر و با ماندگاری مناسب می باشد.

زمان مناسب انتقال چربی

در صورتی که این حس را دارید که صورتتان چروک شده است و این موضوع شما را آزار می دهد و اگر مایلید فرم صورتتان را به گونه ای تغییر دهید اگر مایلید سینه های بزرگتر و یا باسنی بزرگتر داشته باشید، اگر مایل به کم کردن حجم چربی های مازاد خود هستید، زمان انجام عمل پیکرتراشی -یعنی برداشتن چربی از نواحی مانند شکم و پهلو و بکارگیری آن در نواحی مورد علاقه تان-فرا رسیده است.

روش تزریق چربی به صورت

هنگامی که که پوست افراد به خاطر  بالا رقتن سن، سیستم بدنی ، مراقبت نادرست و … به اصطلاح خشک می‌شود، پزشک با برداشتن چربی از قسمتهای از مختلف بدن آن را به صورت فرد تزریق می‌کند. معمولا، چربی مورد نظر از قسمت‌هایی مانند ران و پهلو که دارای چربی زیادی هستند، برداشته می‌شود. این چربی‌هابه وسیله سوزن‌های مخصوص وارد منافذ پوست شده و مقدار چربی مورد نیاز صورت را تامین می‌کنند. این سوزن‌ها ممکن است چندین بار وارد منافذ پوست شوند که هر بار مقداری چربی به پوست تزریق می‌کنند. سلول‌های چربی پس از این که وارد پوست شدند، بلافاصله از طریق خون‌رسانی جذب بافت پوست می‌شوند.

مزایای تزریق چربی نسبت به تزریق ژل

 عمل جراحی تزریق چربی برخلاف تزریق ژل یا انواع پروتزها، عملی غیر تهاجمی می باشد، این یعنی هیچ جسم یا چیزی که سیستم دفاعی بدن مایل به پس زدن آن باشد، در این عمل به بدن اضافه نمی شود، بنابراین بروز هر گونه آلرژی تقریباً احتمالی برابر صفر دارد.

شیوه برداشت چربی

همان طورکه قبل تر هم اشاره شد معمولا نظر خود فرد نیز در این باره تاثیرگذار است. عموما پزشک‌ها با مشورت خود مراجعه کننده محل نهایی برداشت چربی مورد نیاز را انتخاب می‌کنند. اما از آنجا که چربی مورد نیاز برای این عمل نمی‌باید از آن دست چربی‌هایی باشد که از فیبر تشکیل شده‌اند، به همین دلیل نقاط معدودی در بدن برای این برداشت باقی می‌ماند. مثل شکم و باسن و ران. بعد از انتخاب محل مشخص‌شده را اندکی بی‌حس کرده و سپس برشی کوچک برای فروکردن مکنده ایجاد می‌کنند، و در نهایت به کمک همان مکنده چربی مورد نیاز به میزان لازم برداشته می‌شود.

عوارض 

برای آماده سازی چربی، بیمار بایستی یک جراحی را طی کند. تزریق چربی ماندگاری بسیار بهتری نسبت به فیلرهای عادی دارد، البته هزینه ی بالاتری نیز دارد. احتمال دارد تا رسیدن به سایز و فرم مورد نظرتان مجبور شوید چند بار نزد پزشک خود بروید.

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی بدن هستند

افراد سالمی که دارای تراکم چربی بالایی می باشدن را می توان بهترین گزینه برای این جراحی دانست. این افراد اگر نیاز به تزریق چربی داشته باشند، منابع استخراج چربی را دارند و می توانند از آنها کم کرده و به محل های مورد نظر خود اضافه کنند.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

 • به دلیل اینکه قیمتی از سلول‌های چربی پس از تزریق، توسط بدن جذب شده و به همین دلیل متخصص برای این که ماندگاری انتقال چربی بیشتر شود عموما چربی را مقداری بیش از نیاز تزریق می شود .
 • پس از انجام تزریق چربی نباید رژیم‌های غذایی سنگین بگیریم و یا فعالیت‌های ورزشی انجام دهیم. زیرا سوخت و ساز بدن بالا می رود و چربی‌ها خیلی سریع جذب بدن می شوند.
 • این مسئله بسیار حائز اهمیت است که مرحله خالص‌ سازی چربی به درستی انجام شده باشد. زیرا این کار نه‌ تنها بر نتیجه کار موثر است بلکه ماندگاری را تعیین می کند.
 • توجه کنید که باید به تمام نکات توصیه شده توسط متخصص در دوره نقاهت عمل کنید و در صورت بروز مشکل با متخصص خود تماس بگیرید. توصیه‌های پزشک، به دلیل پیشگیری از بروز عارضه جانبی، حفظ نتیجه  و افزایش ماندگاری است.

مراقبت های پیش از تزریق چربی

 • در روز تزریق چربی باید از آرایش صورت و چشم که تحت تزریق انجام می گیرد خودداری کنید.
 • داروهایی که امکان دارد خونریزی را تشدید کنند مصرف نکنید. مثل آسپیرین
 • دو هفته پیش از اقدام به تزریق از سیگار و مشروبات الکلی اجتناب کنید.
 • آنتی بیوتیک تجویز شده توسط پزشک باید قبل از تزریق مصرف شود.
 • توصیه می شود ناحیه مورد نظر با صابون و بتادین شسته شود.
 • سعی کنید برای استراحت چند روزه برنامه ریزی کنید.
 • آزمایشات تجویز شده باید به طور کامل انجام شود.

تزریق چربی به صورت در کرج:

در صورتی که صورت شما دارای خطوط پنجه کلاغ و یا خط اخم و لبخند باشد، می تواند با برداشت چربی از شکم یا سایر نقاط و تزریق به صورت این نواقص را برطرف کرد. جای جوش و لب و چانه نیز از دیگر مناطق پرطرفدار برای تزریق چربی می باشد. اگر جراحتان به اندازه کافی با تجربه باشد در هر مکانی که بخواهید می تواند از چربیتان استفاده کند.

دوره نقاهت تزریق چربی

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت به علت غیر تهاجمی بودن این جراحی بسیار کم بوده به شکلی که بسیاری از افراد می‌توانند در همان روز بلافاصله شروع به انجام کارهای روزمره خود برسند. با این حال توصیه می‌ کنیم جهت رسیدن به نتیجه ایده‌آل تا چند هفته کارهای سنگین انجام ندهید.  زیرا موفقیت آمیز بودن جراحی تا حد زیادی به مراقبت‌های بعد از جراحی و دوران نقاهت زیباجو بستگی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات