تزریق چربی کرج

تزریق چربی بدن

تزریق چربی به صورت در کرج  یا سینه؟ آیا این تزریق دائمی می باشد؟؟ به منظور جوان سازی صورت از تزریق ژل و یا تزریق چربی بدن استفاده می شود،در عمل تزریق یا بهتر بگوییم پیوند چربی،چربی های خود فرد از جاهای اضافی مانند بیرون ران ها گرفته می شود.این چربی ها سپس به صورت یا سینه یا هر جای دیگری تزریق می شوند.این جراحی یک عمل بی خطر و با ماندگاری مناسب می باشد.

زمان مناسب انتقال چربی

در صورتی که این حس را دارید که صورتتان چروک شده است و این موضوع شما را آزار می دهد و اگر مایلید فرم صورتتان را به گونه ای تغییر دهید اگر مایلید سینه های بزرگتر و یا باسنی بزرگتر داشته باشید، اگر مایل به کم کردن حجم چربی های مازاد خود هستید، زمان انجام عمل پیکرتراشی -یعنی برداشتن چربی از نواحی مانند شکم و پهلو و بکارگیری آن در نواحی مورد علاقه تان-فرا رسیده است.

روش تزریق چربی به صورت

هنگامی که که پوست افراد به خاطر  بالا رقتن سن، سیستم بدنی ، مراقبت نادرست و … به اصطلاح خشک می‌شود، پزشک با برداشتن چربی از قسمتهای از مختلف بدن آن را به صورت فرد تزریق می‌کند. معمولا، چربی مورد نظر از قسمت‌هایی مانند ران و پهلو که دارای چربی زیادی هستند، برداشته می‌شود. این چربی‌هابه وسیله سوزن‌های مخصوص وارد منافذ پوست شده و مقدار چربی مورد نیاز صورت را تامین می‌کنند. این سوزن‌ها ممکن است چندین بار وارد منافذ پوست شوند که هر بار مقداری چربی به پوست تزریق می‌کنند. سلول‌های چربی پس از این که وارد پوست شدند، بلافاصله از طریق خون‌رسانی جذب بافت پوست می‌شوند.

مزایای تزریق چربی نسبت به تزریق ژل

 عمل جراحی تزریق چربی برخلاف تزریق ژل یا انواع پروتزها، عملی غیر تهاجمی می باشد، این یعنی هیچ جسم یا چیزی که سیستم دفاعی بدن مایل به پس زدن آن باشد، در این عمل به بدن اضافه نمی شود، بنابراین بروز هر گونه آلرژی تقریباً احتمالی برابر صفر دارد.

تزریق چربی کرج

تزریق چربی کرج

شیوه برداشت چربی

همان طورکه قبل تر هم اشاره شد معمولا نظر خود فرد نیز در این باره تاثیرگذار است. عموما پزشک‌ها با مشورت خود مراجعه کننده محل نهایی برداشت چربی مورد نیاز را انتخاب می‌کنند. اما از آنجا که چربی مورد نیاز برای این عمل نمی‌باید از آن دست چربی‌هایی باشد که از فیبر تشکیل شده‌اند، به همین دلیل نقاط معدودی در بدن برای این برداشت باقی می‌ماند. مثل شکم و باسن و ران. بعد از انتخاب محل مشخص‌شده را اندکی بی‌حس کرده و سپس برشی کوچک برای فروکردن مکنده ایجاد می‌کنند، و در نهایت به کمک همان مکنده چربی مورد نیاز به میزان لازم برداشته می‌شود.

عوارض 

برای آماده سازی چربی، بیمار بایستی یک جراحی را طی کند. تزریق چربی ماندگاری بسیار بهتری نسبت به فیلرهای عادی دارد، البته هزینه ی بالاتری نیز دارد. احتمال دارد تا رسیدن به سایز و فرم مورد نظرتان مجبور شوید چند بار نزد پزشک خود بروید.

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی بدن هستند

افراد سالمی که دارای تراکم چربی بالایی می باشدن را می توان بهترین گزینه برای این جراحی دانست. این افراد اگر نیاز به تزریق چربی داشته باشند، منابع استخراج چربی را دارند و می توانند از آنها کم کرده و به محل های مورد نظر خود اضافه کنند.

تزریق چربی به صورت:

در صورتی که صورت شما دارای خطوط پنجه کلاغ و یا خط اخم و لبخند باشد، می تواند با برداشت چربی از شکم یا سایر نقاط و تزریق به صورت این نواقص را برطرف کرد. جای جوش و لب و چانه نیز از دیگر مناطق پرطرفدار برای تزریق چربی می باشد. اگر جراحتان به اندازه کافی با تجربه باشد در هر مکانی که بخواهید می تواند از چربیتان استفاده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات