هزینه پیکر تراشی در کرج

هزینه پیکر تراشی در کرج

هزینه پیکر تراشی در کرج به نوع جراحی که فرد می خواهد انجام دهد بستگی دارد. برای اطلاعات دقیق از هزینه پیکر تراشی باید به مطب پزشک مراجعه کنید تا پزشک بتواند با انالیز دقیق روی بدن شما و درصد چربی، بنواند هزینه جراحی را بگوید. همچنین می توانید با تماس با مطب دکتر نامداری از هزینه حدودی مطلع شوید.

هزینه این جراحی نسبت به سال های قبل بیشتر شده اما بستگی به پزشک متخصص،تیم جراحی، نواحی که قصد جراحی دارید و تجهیزات پزشکی دارد.

این جراحی برای چه کسانی مناسب است؟

  • کسانی که دچار بیماری های خاص و خطرناک نیستند.
  • افرادی که دخانیات مصرف نمی کنند.
  • کسانی که دچار اضافه وزن زیاد و چاقی مفرد نیستند.
  • کسانی که قصد کاهش وزن ندارند و فقط قصد فرم دهی دارند.

این جراحی برای کسانی که هدف لاغری دارند گزینه خوبی نمی باشد. ابتدا باید به وزن دلخواه خود برسند سپس برای فرم دهی پیکر تراشی انجام دهند. برای کسانی که هدفشان کاهش وزن می باشد جراحی لاغری و اسلیو معده مناسب است.

روش های مختلف پیکرتراشی

۱٫لیپوماتیک

در جراحی لیپوماتیک هیچ شکاف و برشی روی بدن ایجاد نمی شود. فقط با استفاده از یک لوله بلند به اسم کانولا که قطر کمی دارد چربی ها را از بدن خارج می کنند. اگر تنها قصد کاهش چربی موضعی ندارید و قصد حجم دادن به سایر نقاط بدن خود را دارید لیپوماتیک راه بسیار خوبی است زیرا می توان چربی خارج شده را به دیگر نقاط ترنسفر کرد.

۲٫لیپوست

در این روش چربی ها به صورت یکنواخت خارج سازی شده و مقدار چربی بیشتری را می توان خارج کرد. لیپوست مثل همان لیپوماتیک است اما به صورت پیشرفته تر و با عوارض کمتر. که امکان گلوله شدن چربی و ناهمواری در بدن شما وچود ندارد.

۳٫لیپوساکشن

لیپوساکشن هم تقریبا مثل همان لیپوماتیک هست که مکش چربی انجام می دهد و خود روش های مختلفی نیز دارد. مثل لیپوساکشن با اولتراسوند، خود-رو، باد کرده

آیا پیکرتراشی یک روش ایمن و موثر است؟

در پی تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۲ انجام شده است نشان می دهد که پیکرتراشی و تخلیه چربی کمترین عوارض و خطر را داشته و حتی میزان خونریزی در بسیاری از نقاط بدن بسیار کم است نتایج بسیار خوشایند و رضایت بخشی برای افرادی که این جراحی را انجام دادند داشته است.
به طور کا با مقایسه پیکر تراشی و تخلیه چربی با دیگر روش های لاغری ای روش کم خطر ترین بوده و در جراحی لیپوماتیک کم ترین خونریزی، امبولی، اکیموز تورم و درد کمتر را تجربه کردند.

مزایا این جراحی و هزینه پیکر تراشی در کرج

  1. جمع شدن پوست در این جراحی از دیگر جراحی ها بیشتر است.
  2. احتمال عفونت کم است.
  3. ترشح و ورم کمی دارد.
  4. به بستری شدن نیازی نیست.
  5. بدن دچار ناهمواری نمی شود و چربی به صورت یکنواخت خارج می شود.

هزینه پیکر تراشی در کرج نسبت به روش پیکر تراشی و نقاط مورد نظر بدن

هزینه این جراحی به چند عامل مختلف بستگی دارد: مورد اول این است که شما با کدام یک از روش های بالا میخواهید جراحی پیکرتراشی انجام دهید که
هر کدام هزینه های متفاوتی دارند. مورد دوم نقاطی است که شما قصد جراحی ان قسمت ها را داریدف برای مثال اگر شما بخواهید تنها شکم پهلو را جراحی کنید
و یا تنها بازو را جراحی کنید هزینه متفاوتی نسبت به پیکر تراشی کل بدن دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات