لیپوماتیک در کرج

در لیپوماتیک

لیپوماتیک در کرج

یکی از روش های لیپوماتیک در کرج پیکرتراشی نام دارد. و برای کاهش سایز تمام نواحی بدن مانند شکم، پهلو، ،ران ،بازو و … استفاده می شود. خواسته ی هر آدمی رسیدن به اندام ایده آل و متناسب میباشد
انجام این روش به کمک متخصص لیپوماتیک می تواند نتایج ایده آلی برای فرد داشته باشد. افرادی که می خواهند در زمان کوتاه و به راحتی چربی های اضافی را از بین ببرند
و برایشان دشوار است که از طریق ورزش کردن وزنشان را پایین بیاورند، میتوانند از طریق لیپوماتیک  به راحتی لاغر شوند. در واقع لیپولیز و لیپوساکشن روش جدید تر و پیشرفته تری برای لاغری است.

این جراحی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

لیپوماتیک بیشتر به کسانی توصیه می شود که چاقی موضعی داند و از اضافه وزن زیاد برخوردار نیستند. چاقی موضعی یعنی چربی فقط در یک یا دو قسمت بدن جمع شده است و دیگر قسمت ها نیاز به لاغر شدن ندارد. این جراح بین افراد دارای محبوبیت بیشتری است به دلیل اینکه غیر تهاجمی است و هیچ بخیه وبرشی روی پوست ایجاد نمی شود. انجام جراحی به این شکل است که سوراخ هایی روی بدن ایجاد می شود که همان قسمت هارا بی حس می کنند. سپس با استفاده از وسیله به نام کانولا چربی ها را با موج های ما فوق صوت خورد می کند و بیرون میکشد. بلافاصله پس از اتمام جراحی تغییرات کاملا مشهود است اما  برای اینکه نتیجه نهایی جراحی خود را ببینید باید ۶ ماه صبر کنید .

 

مزایای لیپوماتیک Lipomatic نسبت به سایر روش ها :

 1. در روش لیپوماتیک چربی به صورت یکسان در زیر پوست وجود دارد  ودیگر به هیچ وجه بقایای چربی در پوست وجود نخواهد داشت ولی در روش های دیگر ساکشن چربی به صورت گلوله شکل در زیر پوست احساس می شود و بقایای چربی قابل رویت می باشد در این روش احتمال گرفتن عفونت بسیار ناچیز می باشد.
 2. جراحی ليپوماتيک به وسیله بی حسی موضعی انجام صورت می گیرد و بیمار دردی حس نخواد کرد، درحالی که  در روش های دیگر ساکشن بعد از بی حسی موضعی وقتی بیمار احساس درد و ناراحتی کند نیاز به استفاده از داروهای آرام بخش و خواب اور می باشد.
 3. در روش لیپوماتیک در مقایسه با روش های ساکشن بیمار پس از عمل، خستگی و کوفتگی کمتری را حس می کند.
 4. دراین روش به بستری شدن بیمار نیازی نیست.

لاغری با دستگاه لیپوماتیک در کرج

این عمل از جمله عمل هایی است که باید در مراکز درمانی و اتاق عمل با رعایت نکات استریلیتی انجام شود.
حضور متخصص بیهوشی برای تزریق داروهای خواب آور و کنترل بیماردر حین انجام عمل، ایمنی کار را بالا می برد. همچنین مراقبت های پس از عمل مثل تعویض پانسمان، پوشیدن گن و مصرف آنتی بیوتیک ضروری می باشد. این دستگاه کمپرسوری دارد که هوایی که فشرده شده است را به  کانولا انتقال می دهد. این کانولا باعث لرزش و ارتعاشاتی زیر پوست می شود که باعث می شود اتصالات سلول های چربی شکسته شود تا بتوان ان را تخلیه کرد. کانولا به گونه ای عمل می کند که به بافت چربی اسیب نمی رساند و فقط باعث کوچک تر شدن بافت ها چربی می شود. به این دلیل است که می توان ان را به دیگر قسمت های بدن ترنسفر کرد.

دستگاه لیپوماتیک چگونه عمل می کند؟

تکنیک‌های فرآیند لیپوماتیک بسته به روش استفاده شده، متفاوت خواهد بود اما هدف و اساس عملکردی آن‌ها یکسان و مشترک می‌باشد. به طور کلی در فرآیند پیکرتراشی، از لوله‌ کوچکی به نام کانولا برای استخراج چربی‌ها استفاده می‌شود. این لوله به یک دستگاه مکنده‌ قوی متصل است که با ایجاد فشار منفی و مکش قوی،باعث تخلیه و خروج چربی‌ها از بدن خواهد شد.
در این روش علاوه بر حرکات ارتعاشی لوله که باعث خرد شدن چربی می‌گردد، از امواج اولتراسونیک نیز استفاده می‌شود.  بر اثر برخورد این امواج با بافت چربی، سلول‌های چربی تخریب شده و به حالت مایع در می‌آیند.

چگونه بهترین پزشک را برای لیپوماتیک انتخاب کنیم

 • از بهترین پزشک هایی که پیدا کردید لیستی تهیه کنید، راجع به ان ها تحقیق کنید و جلسه مشاوره فیکس کنید.
 • برای انتخاب بهترین پزشک تحقیق کنید، در گوگل سرچ کنید،از دوستان و اشنایان پرس و جو کنید.
 • در جلسه مشاوره ای که فیکس کردید تمامی انتظاراتخود را با پزشک خود در میان بگذارید.
 • برای اطمینان خاطر بیشتر حتما نمونه کار های پزشک خود را مشاهده کنید.
 • در صورت مصرف دارو یا بیماری خاص حتما پزشک خود را مطلع کنید.

برای انجام لیپوماتیک چقدر زمان لازم است؟

مدت زمان این عمل بستگی به میزان چربی که باید تخلیه شود دارد. که معمولا بین ۲ الی ۴ ساعت زمان می ‏برد. برای انجام لیپوماتیک نقطه مورد نظر باید کاملا سر و بی‏ حس‏ شود. مقدار چربی که می ‏توان بیرون کشید محدود می باشد. نتایج نهایی این جراحی پس از گذشت سه ماه مشخص می شود که به مرور بهتر خواهد شد. در ۲٫۳ روز اول پس از جراحی، دچار تورم و کبودی شدیدی خواهید شد. اما پس از دو هفته این ورم و کبودی کمتر می شود. رژیم و ورزش دو کار مهمی است که بعد از این عمل باید انجام دهید. زیرا تاثیرگذاری جراحی را افزایش می‏ دهد. ماساژ پس از عمل لیپوماتیک جوابگو نیست.

ایا نتیجه عمل لیپوماتیک دائمی می باشد؟

دائمی و ماندگاری این جراحی کاملا به سبک زندگی، ورزش، و رژیم غذایی شما بستگی دارد. لیپومتیک هم ممکن است مانند هر عمل جراحی دیگر در صورت رغایت نکردن نکات و توصیه های پزشک، بعد از عمل بازگشت داشته باشد. همچنین کسانی که می خواهند این جراحی را انجام دهند باید قبل از موعد عمل به وزن نرمال رسیده باشند.به همین دلیل انجام این عمل برای افرادی که وزن متغیر دارند انجام نمی شود.

انواع عمل لیپوماتیک در کرج

هزینه لیپوماتیک در کرج به دستگاهی که توسط ان لیپوماتیک انجام می شود و میزان چربی بدن دارد. انواع عمل لیپوماتیک وجود دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت لیپوماتیک به قسمت تماس با ما سایت مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید.
و دیگر نکته مهم این است که کدام قسمت از بدن را می خواهید جراحی کنید. اگر تمام نقاط بدن را بخواهبد انجام دهید هزینه سنگینی خواهد داشت اما اگر یکی دو قسمت باید انجام شود قاعدتا هزینه کمتری هم دارد. همچنین پزشکی که توسط ان لیپوماتیک انجام می شود تاثیر بسیار زیادی در هزینه جراحی دارد. هرچه مهارت جراحیبیشتر باشد و پزشک شناخته شده تر و مجربی باشد هزینه هم به همراه ان بیشتر می شود.

لیپوماتیک یا رژیم لاغری ؟

این جراحی در کاهش وزن افراد انچنان موثر نیست. و همچنین برای کسانی که دچار چاقی و یا وزن زیادی هستند، مناسب نیست.  این جراحی به طور موضعی چربی بعضی قسمت ها بدن را از بی می بدرد. اغلب کسانی این جراحی را انجام می دهند وزن کم کرده اند چربی بعضی قسمت ها از بین نرفته است و از بین نمی رود. در نتیجه تنها کاری که می توان کرد انجام لیپومانیک است.
لیپوماتیک تنها می تواند باعث تناسب اجزای بدن با یکدیگر شود و انچنان در وزنی از شما کم نمی شود. توصیه می شود در صورتی که اضافه وزن دارید و با تناسب اجزای بدن خود مشکلی ندارید اضافه وزن را با رژیم و ورزش کم کنید.

امتیازات این روش درمانی نسبت به سایر روش ها

 • در لیپوماتیک این امکان هست که بافت چربی زیادی بدون افزایش فشار برداشته شود.
 • در زنان و مردان پس از ۱۸ سالگی با هر نوع چربی و تیپ پوستی انجام می شود.
 • توقف حرکت دستگاه با برخورد با بافتی که چربی نیست
 • برداشت چربی از هر ناحیه و هر مقدار ممکن
 • بدون پخش حرارت و گرما

به طور کل لیپومانیک برای کسانی دچار چاقی مفرد هستند پیشنهاد نمی شود. زیرا هدف اصلا از لیپوماتیک تغییر فرم بدن و از بین بردن اضافات چربی بدن هست نه کاهش وزن.

بعد از انجام لیپوماتیک در کرج چه تغییری خواهید کرد؟

نتیجه لیپوماتیک کاملاً واضح و قابل تشخیص می باشد. کگه بلافاصله پس از جراحی می توانید تغییر محسوس در اندام خود مشاهده کنید. چربی‌ها کاملاً از بین ‌رفته و پوست مقداری افتاده به نظر می‌رسد. جای نگرانی نیست چرا که اگر به صورت درست و اصولی از گن استفاده کنید به مقدار قابل توجهی آن کاهش خواهد یافت. تغییرات پس از لیپوماتیک کاملا دائمی هستند در صورتی که شما بعد از پیکرتراشی رژیم غذایی سالمی را انتخاب کنید. ورزش کردن را فراموش نکنید و تغذیه سالم داشته باشید. در غیر این صورت به مرور شاهد انباشت چربی در اندام خود خواهید بود.

هزینه پیکر تراشی در کرج چقدر است؟

هزینه پیکرتراشی بستگی به دامنه روش و تخصص پزشک متفاوت دارد. هزینه پیکر تراشی در کرج  یک موضوع بسیار کنجکاوانه می باشد. متأسفانه ارائه رقم دقیق حقوق و دستمزد بسیار کار اسانی نیست. به دلیل اینکه هزینه ای که باید برای این جراحی پرداخت شود با توجه به موقعیت فرد متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید به مرکز پیکرتراشی در کرج بروید یا از طریق واتساپ در تماس باشید. از عواملی که در هزینه پیکرتراشی در کرج موثر است تجهیزات پیشرفته پزشکی از کشور های اروپایی و امریکایی است که وارد می شود. همچنین تخصص و تجربه ی پزشکانی که لیپوماتیک و پیکرتراشی انجام می دهند از عوامل مهمی است که در هزینه پیکر تراشی در کرج تاثیر بگذارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات