عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

عمل ابدومینوپلاستی یکی از شایع ترین روش های زیبایی شناسی، طی چندین دهه گذشته، پیشرفت چشمگیری داشته است.عمل ابدومینوپلاستی يكي از شايع‌ترين مراجعات در جراحي‌هاي زيبايي، بدشكلي‌ها و نازيبایی‌هاي شكم است به قسمي كه برجستگي بيش ازحد نا متعارف شكم، شلي و افتادگي پوست شكم و وجود چين هاي متعدد در پوست شكم هنگام نشستن كه پوشيدن بسياري از لباس ها را غيرممكن مي سازد يا وجود ترک هاي فراوان در پوست شکم چنان آزاردهنده است كه بيمار را ترغيب به انجام عمل جراحي ابدومینوپلاستی مي كند.

 

 

ابدومینوپلاستی یا عمل جراحی زیبایی شکم اقدامی تهاجمی جهت صاف و کشیده کردن شکم به وسیله ی خارج کردن پوست وچربی اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم میباشد. ابدومینوپلاستی برخلاف اعمال جراحی محدود مثل پلک یا بینی یک اقدام جراحی عمده محسوب میگردد. و اگر در فکر انجام ابدومینوپلاستی هستید. بهتر است قبل از عمل ابدومینوپلاستی اطلاعات کافی در مورد آن به دست آورید و با چشمانی باز تصمیم بگیرید. ابدومینوپلاستی برای بیماری مناسب است که تمام اقدامات غیر تهاجمی‌تر مثل رژیم و ورزش و… را امتحان کرده و نتیجه نگرفته و در حال افزایش وزن نیست.

ابدومینوپلاستی مناسب چه کسانی است؟

این جراحی را همه زنان و مردان می توانند انجام دهند. و برای اشخاصی مناسب است که وزن زیادی کم کم کرده اند و دچار افتادگی و شل شدگی پوست شده اند. کسانی که عضلات شکمی ضعیفی دارند زیرا این جراحی عضلات شکم را تقویت می کند. همچنین بسیاری از خانم ها پس از بارداری دچار شل شدگی پوست شکم می شوند که ابدومینوپلاستی گزینه بسیار مناسبی برایشان می باشد. در کنار همه این ها کسانی که خواهان اندام ایده ال و شکم تخت هستند هم می توانند این جراحی را انجام دهند.
اما باید وزن ثابت، سبک زندگی سالم و عدم مصرف دخانیات را داشته باشید. تا بتوانید این جراحی را انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]
این پست توصیه می شود

نظرات