چه کسي بهترين کانديد برای جراحي ابدومینوپلاستی است؟

جراحی ابدومینوپلاستی شکم

بهترين کانديد براي عمل ابدومینوپلاستی کسانی هستند که شکم هاي بزرگ و پر چربي دارند. که پوست آن آويزان است و با رژيم غذايي يا برنامه منظم ورزشي لاغر نمي شوند. ولي در عين حال ديگر قسمت هاي ديگر بدن آن ها متناسب است، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی به ويژه يراي خانم هايي که حاملگي هاي متعدد داشته اند  وپوست شکمشان دچار کشش شده و از طرفي عضلات شکمشان موقعيت طبيعي خود را از دست داده توصيه مي شو. جراحي ابدومینوپلاستی همين طور براي افراد پيري که خاصيت ارتجاعي پوستشان را از دست داده اند. و دچار چاقي و لاغري هاي مکرر شده اند نيز توصيه مي شود.

افرادي که تصميم به کاهش وزن شديد دارند و يا خانم هايي که قصد باردار شدن دارند نبايد از عمل زیبایی شکم یا جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند که توجيه آن نيز اين است که در طي جراحي زیبایی شکم عضلات راست شکم کنار يکديگر فيکس مي شود ولي در طي حاملگي و در نتيجه رشد جنين اين عضلات از هم دور شده و شکم باز به وضعيت قبل از ابدومينوپلاستی در کرج بر مي گردد. با استفاده از جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، افراد مي توانند اعتماد به نفس بيشتري نسبت به ظاهر خود پيدا کنند، ولي بهتر است قبل از عمل در مورد توقعاتي که از نتايج اين جراحي دارند وهمين طور در مورد نگراني هاي خود با جراح مربوطه صحبت کنند تا در مورد اين مسائل و نتيجه عمل با هم به توافق مورد نظر برسند.

جراحی ابدومینوپلاستی شکم چه مزایایی دارد؟

  1.  اندازه برش در این روش کوتاه بوده احتمال آمدن  گوشت اضافه در گوشه های برش در این انجام این جراحی بسیار کم است.
  2.  به دلیل انجام لیپوساکشن ظاهر شکم بهتر می شود و نمای نیم رخ بیمار طبیعی تر از سایر جراحی های شکم است.
  3. عوارض پس از عمل مثل سروما، نکروز، هماتوم و باز شدن زخم در این روش کمتر می باشد.
  4. تمام رگ های تغذیه کننده مهم، لنفاتیک و اعصاب جدار شکم حفظ می شوند.
  5. روند بهبودی پس از عمل سریع است و  بیمار نیز می تواند زودتر ترخیص شود.
  6. میزان ایمنی این روش برای کسانی که سیگاری هستند بیشتر است.
  7. خونریزی کم

در چه صورتی نباید این جراحی را انجام داد؟

اشخاصی که تصمیم به کاهش وزن زیاد دارند. و یا خانم هایی که قصد باردار شدن دارند نباید از این عمل جراحی استفاده کنند. زیرا در طی این عمل جراحی عضلات راست شکم کنار یکدیگر فیکس می شود. ولی در طی حاملگی و در نتیجه رشد جنین این عضلات از هم باز شده و شکم باز به وضعیت قبل از آبدومینوپلاستی بر می گردد. با انجام  این عمل جراحی افراد می توانند اعتماد به نفس بیشتری نسبت به ظاهر خود داشته باشند. اما بهتر است پیش از عمل در مورد توقعاتی که از نتایج این جراحی دارند. و همین طور در مورد نگرانی های خود با جراح مربوطه صحبت کنند. تا در مورد این مسائل و نتیجه عمل با هم به توافق مورد نظر برسند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات