ماموپلاستی چیست؟

۱-   ماموپلاستی روشی برای کوچک کردن سینه و تخلیه چربی های سینه و بالا کشیدن سینه ها می باشد که برش های کوچکی در سینه ایجاد خواهد شد و بعد از برداشتن پوست و چربی اضافی و بالا کشیدن سینه ها مجددا بازسازی می شود . را ه دیگری جهت این کار وجود دارد که لیپوساکشن سینه می باشد . لیپوساکشن سینه تنها در مواقعی که  فقط چربی وجود داشته باشد و سینه پوست اضافه نداشته باشد استفاده میگردد. تکنیک های مختلفی در ماموپلاستی برای تغییر سایز سینه وجود دارد که بنا به درخواست بیمار و مشورت پزشک جراح صورت می گیرد .
۲-    برای جراحی زیبایی سینه بیهوشی عمومی صورت می گیرد و برای کاهش استرس بیمار داروهای تسکین دهنده زریق می شود .

برش در جراحی ماموپلاستی یا جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن سینه شامل موارد زیر می باشد :

۱-برش تی معکوس
۲-برش دور تا دور سینه
۳-برش دور سینه و خط عمودی تا شیار زیر سینه

نقاهت بعد از ماموپلاستی

بعد از اتمام جراحی ماموپلاستی در محل برش پانسمان قرار داده می شود . در برخی  موارد بانداژ و یا سوتین برای کم شدن ورم سینه به بیمار داده خواهد شد وبرای تخلیه خونابه درن زیر پوست کار گذاشته خواهد شد که خون اضافه را خارج خواهد کرد .

نتیجه جراحی زیبایی سینه طولانی مدت خواهد بود . با بدست آوردن سایز ایده آل سینه اعتماد به نفس خود را بدست خواهید آورد و از درد و محدودیت فارغ خواهید شد.اما با گذشت زمان و پیری شکل سینه تغییر خواهد کرد .

بعد از جراحی زیبایی سینه بیمار به مدت سه ماه باید از سوتین استفاده کند و سوتین باید دارای استانداردهایی باشد و به سینه فشار وارد نکند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
این پست توصیه می شود

نظرات